T-a_zilky

T-a-nos

Skvělý kosmetický přístroj k odstranění viditelných problémů,které nás každodenně trápí,nemají žádnou funkčnost,ale vadí nám.

-popraskané žilky v obličeji a dekoltu

- hemangiomy (červené névy - jahodová znaménka)kdekoli

- stopkaté fibromy kdekoli

- pigmentové skvrny ze slunce kdekoli

- jednotlivé chloupky v obličeji a na krku


Celosvětově unikátní technologie,tzv.řízená práce s teplem,nám umožňuje provést zákrok v několika minutách,velmi šetrně,bezpečně,s minimální bolestivostí a bez vedlejších účinků.

Ošetření vždy předchází konzultace,kde posoudíme Váš problém,probereme možné kontraindikace,vyplníme dotazník,určíme cenu a zodpovíme Vaše dotazy.To vše zdarma.

Efekt je okamžitý,druhý den se vytvoří stroupek,který odpadne do 10-ti dnů,případná oprava je možná za 6 týdnů a je ZDARMA.

Po ošetření minim.3 dny nenavštěvujte saunu,bazén.Minim. 6 týdnů vynechejte slunění a solárium a chraňte pokožku krémem s UV filtrem 30 a víc.Vyžádejte si u nás vzorek zdarma.

Cena : 400,-   (max .2cm2),větší plochy dohodou

Epilace chloupků v obličeji a na krku je od ostatních odlišné ošetření.Vhodné jsou tvrdší,silné chlupy včetně bílých.Každý chloupek má několik vývojových fází.Ke zničení dojde pouze při jedné z nich,proto je nutno aplikaci opakovat 3-6x po 2-4 týdnech.Mezi aplikacemi nutno chloupky vytrhávat (pinzeta,vosk....)NEHOLIT,NESTŘÍHAT!!Efekt je dlouhodobý,ale v případě hormonálních výkyvů může dojít k obnovení růstu.

cena : 190,- za každých započatých 10 min

kontraindikace pro všechny zákroky :

kardiostimulátor,trombózy,rakovina,HIV,hemofilie,těhotenství,epilepsie

předem hlaste : cukrovku,léky na ředění či srážení krve (včetně aspirinu)

Pro citlivější osoby nabízíme znecitlivění krémem ZDARMA,nutno osobně vyzvednout pro aplikaci minim.1hod před zákrokem.

JEDINÝ PŘÍSTROJ V TOMTO REGIONU !!

navštivte fotogalerii