Permanentní make-up  (PM) je implantace přírodního barviva do horní vrstvy pokožky.Tato metoda je dočasná,jelikož přirozeným rohovatěním kůže se barvivo postupně vytrácí.Tento proces je však velmi individuální,v rozmezí 1-3 let.

Trvanlivost ovlivňuje mnoho faktorů-mastnota pleti,věk,užívané léky,aj.Doporučujeme místa aplikace chránit před UV zářením,neaplikovat omlazující krémy,peelingy apod.

  Při zákroku používáme speciální anestetika  ke snížení nepříjemných pocitů a hypoalergenní pigmenty nejvyšší kvality,pečlivě testované,bezpečné a zdravotně nezávadné.Tyto vlastnosti odráží cenu konečného zákroku.Při podezřele nízkých cenách za aplikaci hrozí riziko použití necertifikovaných pigmentů s obsahem těžkých kovů.Někdy dochází k velkým změnám aplikovaného odstínu,k flekatění či rozpíjení.Také tetovací barvy nejsou určeny pro PM!!!

Kvalitně provedený PM je vždy dočasný,ztrácí se postupně,bez jizev a skvrn,je přirozený a podtrhne Vaši krásu!

- dobrý pocit při sportu,plavání...bez rozmazání

- ulehčení líčení při nošení brýlí

- kontury se nerozpíjí do vrásek

- odstranění asymetrie u rtů či obočí

- úspora času při líčení

- vhodné po chemoterapii či při alergii na běžná líčidla

Každému zákroku předchází konzultace o zdravotním stavu,výběru nejvhodnější barvy a tvaru.

kontraindikace :  epilepsie,alergie na anestetika,těhotenství,léky na srážlivost krve a psychofarmaka,silná cukrovka,neléčený vysoký kr.tlak,zánět spojivek,zelený zákal,HIV,onem.štítné žlázy

Provádíme :

 

 -  obočí - úprava tvaru,barvy,zahuštění

                - kompletní vykreslení chybějícího obočí

                -vláskování

                - pudrová metoda

-  oční linky - zvýraznění či úprava tvaru očí

-  rty - přirozená kontura,úprava tvaru,stínování

 

Před ani po aplikaci se neopalujte,barvení řas či obočí týden před zákrokem.Aplikace výplní a botoxu možná po 14-ti dnech od zákroku.Při sklonu k oparům (při PM rtů) ošetřete ústa acyklovirovou mastí před i po aplikaci.

Ihned po zákroku je barva tmavší než vybraný odstín a postupně světlá při procesu hojení.Korekce je možná nejdříve za 28 dní.

DODRŽUJTE,PROSÍM,POUČENÍ O PÉČI PO APLIKACI,které obdržíte před zákrokem.

  Fotodokumentace  a kompletní ceny k dispozici v salonu,neváhejte nás navštívit.