Masáže brno, Kosmetika Brno, Pedikúra Brno

Masáž na potlačení celulitidy a zjemnění jizev po operacích

Celulitida a viditelné jizvy po operacích jsou běžné estetické problémy, které vás často znejistí, hlavně když se blíží plavková sezóna. Třeba i vy se stydíte ukazovat v plavkách nebo odhalovat kůži a její nerovnosti. Věřte, že i když se snažíte pomerančové kůži předcházet, někdy ani změna jídelníčku a cvičení 100% nepomáhají. Celulitida umí potrápit i štíhlé ženy, ve hře je totiž genetika, hormony, životní styl i stárnutí. S věkem se bohužel pokožka stává tenčí a ztrácí pružnost.

Druhým nepříjemným problémem, který v salonu s klientkami řešíme jsou jizvy po operacích a otázku: jak zkrátit jejich regeneraci na naprosté minimum? A víte co? Víme jak na to. Odpovědí jsou naše masáže na potlačení celulitidy a zjemnění jizev po operacích.

Jste po operaci? Přijďte na masáž na uvolnění jizev

Trápí vás jizvy po chirurgickém zákroku? Zasáhněte opravdu co nejdříve, čím dříve se o jizvy začnete starat, tím rychleji zmizí. Čím začít? Nejprve začneme pokožku ošetřovat tlakovými masážemi, aby se lépe prokrvovala a lépe hojila.

Tlakovou masáž je vhodné zahájit, jakmile je rána zahojena, tedy 1-2 týdny po operaci nebo vytažení stehů. Naše masáže probíhají následovně: na zahojenou ránu tlačíme proti pevnému podkladu takovou silou, aby došlo k odkrvení tkáně. Vzniklý tlak udržujeme po dobu 30 sekund. Pak se přesuneme vedle, postup opakujeme a takto postupně promasírujte celou jizvu.

Díky pravidelným masážím (které můžete zkoušet i doma) se účinek dostaví během 1- 2 měsíců.

Co ještě pro rychlejší hojení udělat?

Celý rok ochraňujte jizvu před horkem i mrazem, nevystavujte ji přímému sluníčku a používejte krémy s ochranným faktorem SPF 50, díky tomu vám jizva nezačne pigmentovat.

Máte už starší jizvy?

Na ty pomůže například biostimulační fototerapie - laserový zákrok, který je používán pro hloubkovou léčbu podkožních tkání.

Masáž na potlačení celulitidy

Masáž na potlačení celulitidy využívá hluboké tlakové techniky k rozbití tukových usazenin a zlepšení lymfatického oběhu. Pomáhá vyhlazovat pokožku a snižovat vzhled celulitidy. Zato lymfatická masáž probíhá jemnými rytmickými pohyby, které stimulují lymfatický systém, to odvádí přebytečné tekutiny a toxiny z těla, snižuje otoky a zlepšuje vzhled celulitidy.

Naše masáže vám šikovně pomohou prokrvit kůži, uvolnit podkožní fascie a získat tak vláčnější a pružnější pokožku.

Těšíme se na vás!

Už na nic nečekejte, objednejte se, získejte vyšší sebevědomí díky masážím a vypněte svou pokožku ještě před létem

Masáže brno, Kosmetika Brno, Pedikúra Brno