Klasická masáž

Klasická masáž je ideální forma masírování pro jedince, kteří trpí na ztuhlé a namáhané svaly. Při masáži dochází k jejich uvolnění, zbavení případné bolesti a také se zlepšuje celkové zdraví. Klasická masáž může mít různě dlouhé trvání a jistě ji využije většina pracovně vytížených lidí.

Benefity klasické masáže

Klasické masáže sebou přináší spoustu výhod. Mezi jednu z nich patří podpora zlepšení cirkulace krve a lepší zásobení organismu kyslíkem a živinami. Kromě zmíněného jsou zde i další plusy jako například uvolnění svalového napětí, při kterém dojde ke zmírnění bolesti nebo křečí. Masáže mají také zajistit zlepšení pohyblivost a utlumit stres. Jednoduše klient má relaxovat a to má navodit psychickou pohodu. 

Pro koho je klasická masáž určena

Tento typ masáže může podstoupit téměř kdokoliv, ale přece jen existují skupiny lidí, kteří její benefity ocení nejvíce. Zmínit bychom měli jedince s fyzickou zátěží, kteří například ve své práci nepřirozeně zatěžují určité svaly na těle. Přínosný je tento typ masáže též pro sportovce, kteří po trénincích a soutěžích potřebují uvolnit svalstvo. V neposlední řadě je masáž určená lidem žijícím v nadměrném stresu.

Co očekávat během masáže

Péče o klienta začíná jeho přípravou. Dle potřeb se svlékne, ulehne si na lehátko a masér je přikryje ručníkem. Mezitím zjistí zdravotní stav klienta a problémy, které jej trápí. Dle toho přizpůsobí masáž. Následně začíná samotná masáž. Masér různými technikami se zaměřuje především na problémové oblasti a celou dobu s klientem komunikuje. Po ukončení péče je doporučeno chvíli odpočívat a relaxovat, jelikož se zaměřujeme i na psychickou pohodu.

Rádi vám pomůžeme

Pociťujete po probuzení ztuhnutí svalů nebo se trápíte se stresem? Přijďte se svěřit do rukou našich šikovných masérů. Zarezervujte si svůj termín na klasickou masáž v Brně a užijte si chvíli jen pro sebe. Zažijete regeneraci těla, ale také mysli.