Pedikúra

V našem studiu poskytujeme také žádanou přístrojovou nebo kombinovanou salonní pedikúru. Jedná se o moderní, šetrné, bezbolestné ale zároveň velmi účinné ošetření. Přístrojová pedikúra je vhodná také pro diabetiky či osoby s poruchou srážlivosti krve, protože nehrozí vážné riziko poranění jako u pedikúry klasické. Pomocí speciálních brusek a malých nástavců efektivně a bezbolestně odstraní kuří oko, perfektně upraví vzhled prstů a pomůže uvolnit místo zarůstajícímu nehtu pro následné šponování či aplikaci nehtového rovnátka.

Hladké chodidla po dlouhou dobu

Výsledek je individuální, ale u mnoha klientů vydrží přístrojová pedikúra delší dobu než pedikúra klasická, a to z důvodu zabroušení keratinové vrstvy šetrným způsobem. Mokrá pedikúra může naopak stimulovat rychlejší rohovatění na patách a otlacích.

Délka procedury

Pro pravidelná estetická ošetření běžných chodidel obvykle stačí základní hodinová pedikúra s objednáním do šesti týdnů nebo individuálně dle vypozorovaných potřeb klienta. Pro silně namáhaná chodidla se doporučuje objednat na delší ošetření, tak aby se daly v daném čase nožky dostatečně upravit k Vaší spokojenosti. Za odměnu Vás navíc čeká ještě krátká uvolňující masáž.

Gelové lakování

Dle konzultace s pedikérkou lze v našem studiu zkrášlit nehty základním gelovým lakováním, které dodají Vašim nohám atraktivnější vzhled.

Jak se připravit na první pedikúru

Žádáme při první návštěvě konzultovat s pedikérkou Váš zdravotní stav. Čeká Vás také doporučení, jak se o Vaše chodidla co nejlépe starat doma.

Rezervujte si termín

Pokud toužíte po dokonale hladkých chodidlech a profesionální péči, neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si svůj termín ještě dnes. S námi budete vždy vypadat skvěle