Masáže

Naše studio Salon Beauty poskytuje širokou škálu klasických i speciálních masáží. Máte-li pocit, že vaše tělo nevyhnutelně potřebuje trochu zklidnění, uvolnění, odpojení se od každodenní rutiny i emocionální zátěže anebo, že byste rádi strávili příjemnou chvilku a současně udělali něco pro své zdraví i psychickou pohodu, pak máme pro vás dobrou radu. Zajděte si na masáž přesně podle vašich představ. Naše centrum v Brně nabízí celou řadu báječných typů masáží. Mimo jiné je důležité diskutovat s masérem o všech vašich zdravotních potřebách i stanovených prioritách, proto poskytujeme našim klientů rovněž poradenství týkající se oboru masáží.

Klasická masáž

Dopřejte si pocit pohody, relaxaci a celkové zotavení organismu.

Sportovní masáž

Je určena zejména lidem, kteří vykonávají časté sportovní aktivity a jejich svalové skupiny mohou soustavně namáhány nebo přetěžovány. Naší prioritou je uvolnit tyto svaly, poskytnou úlevu od bolesti a obnovit potřebnou energii.

Lymfatické masáže

Cílem lymfatické masáže je zlepšení cirkulace tělních tekutin jako jsou krev a lymfa, normalizace látkové výměny anebo zlepšení obranyschopnosti organismu.

Reflexní masáž

Při reflexních masážích pracujeme na stimulaci receptorů v kůži, šlachách i svalech. Tento typ masáže významně podněcuje uvolňování endorfinů - přírodních biologicky aktivních látek působících, jakožto "hormony štěstí". Následně tato technika přispívá především k vylepšení psychické vyrovnanosti a vyvolání příjemného pocitu.

Masáž lávovými kameny

Pravidelná masáž lávovými kameny umožňuje efektivnější přenos tepelné energie a může mít mnoho pozitivních účinků na organismus, včetně uvolnění svalového tonu.

Baňkování

Populární baňkování je prastarou metodou a velmi dobře se uplatní při kloubních potížích, podpoře trávení, regeneraci kůže či k detoxikaci.

Ošetření zkrácených svalů

Aby byly naše služby naprosto kompletní poskytujeme taktéž ošetření zkrácených svalů, jenž se uplatní k uvolnění napjatých svalových partií a nastolení opětovné pohody a volnosti pohybu.

Zdravotní masáž nohou

Zdravotní masáž nohou je určena těm, co mají problémy s otoky kotníků, nártů, ploché nohy, padající klenba apod. (včetně dětí). Pracuje se na uvolnění svalů a lymfatických cest, na srovnání nártních kůstek, hlezenní kosti, srovnávání vbočeného palce (halux), využívá se tejpování, baňkování a prvků Dornovy metody. Jde o dlouhodobější proces nápravy.

Dornova metoda

Nejedná se o klasickou masáž, ale o nastolení rovnováhy v těle. Vrátíme námahou nebo jinak vychýlené klouby a obratle na jejich původní místo. Začneme od nohou a postoupíme přes pánev, obratle až k hlavě. Pomyslnou korunkou je závěrečná Breussova uvolňující masáž, při níž se používá třezalkový olej, který mimo jiné, vyživuje meziobratlové ploténky.

Doporučuje se následná návštěva po cca 3-4 týdnech pro doladění nebo při složitějších situacích.

Masáž na potlačení celulitidy

Je ideální pro ty, kteří nechtějí přijmout "pomerančovou" kůži, a pro jedince s jizvami, kteří touží po zmírnění jejich výraznosti. Tato metoda pracuje na uvolnění podkožních "fascií", zlepšuje prokrvení kůže, zvyšuje její hydrataci, elasticitu a podporuje lepší tok lymfy.

Budeme se na vás těšit

Z širokého spektra praktikovaných masáží, které jsou praktikovány našimi erudovanými odborníky, si jistě vybere každý tu svou nejmilejší. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky a rezervujte si termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.