Blog

Zarůstající nehty jsou poměrně častým a bolestivým problémem, který dokáže nemile zkomplikovat kvalitu života a běžné denní činnosti. Zarostlý nehet se může objevit u všech věkových kategorií, ať už dětí nebo dospělých. Velmi klíčová je jejich prevence a včasná léčba.

Vážené zákaznice, víme, že každá z vás si zaslouží cítit se každý den nádherně, a správné osvětlení hraje při líčení i péči o pleť klíčovou roli. Chceme vám proto představit několik tipů, jak si vybrat ideální osvětlení, které vám pomůže dosáhnout dokonalého vzhledu při každé příležitosti.

Zdravá a krásná pleť není jen otázkou genetiky. Vhodná péče hraje klíčovou roli v tom, jak naše pleť vypadá a jak se cítí. Základem této péče je správné odlíčení a čištění pleti, které by se mělo stát nedílnou součástí každodenní rutiny.

Každá žena si přeje, aby její pleť byla zářivá a plná vitality, avšak při péči o svou krásu je důležité nezapomínat také na péči o životní prostředí. Proto bychom vám chtěli přiblížit, jak správně recyklovat obaly od kosmetiky, kosmetické tampóny, žiletky a další běžně používané produkty. Probereme také několik častých chyb, kterých se mnoho lidí...