Kosmetika

Kosmetika-Kosmetické služby zahrnují širokou škálu různých procedur týkající se péče o pleť, vlasy, nehty a celkovou vizáž s cílem zlepšit estetikou stránku a pohodu klientky. Je vždy důležité vzít v úvahu typ pleti, individuální potřeby a preference při výběru konkrétních kosmetických produktů. Dobře zvolené kosmetické produkty a sofistikovaný kosmetický zákrok může pozitivně zlepšit vzhled a osobní pocit, zatímco nesprávně vybrané nebo nadměrně používané prostředky mohou způsobit následné problémy s pletí. Je potřeba kosmetiku volit dle doporučení odborníka.

Běžné kosmetické služby zahrnují mnoho přístupů. Níže jsou zmíněné služby, které jsou našimi klientkami nejčastěji požadované. 

Kosmetické ošetření pleti

Kosmetika - Ošetření pleti zahrnuje různé procedury, jako jsou čištění pleti, exfoliace, hydratace pokožky, aplikace regeneračních masek a relaxačních masáží s cílem zlepšit stav pleti a minimalizovat její nedostatky. Kosmetika je dnes již téměř nezbytnou součástí životního stylu mnoha klientek. 

Laminace obočí

Kosmetika - Laminace obočí je příjemná, relaxační a přitom je to velice efektivní pomocník se zkrocením neposlušných chloupků na obočí. 

Laminace obočí Vám pomůže ušetřit čas při líčení, ranním vstávání nebo jen může zvýraznit Vaše samotné obočí. Ne všichni mají správně upravené obočí, a proto je tu Laminace obočí nebo laminace obočí s barvením. 

Lash Lifting

Kosmetika - Lash Lifting je inovativní metoda v oblasti péče o řasy, která získává stále větší popularitu ve světě krásy a kosmetiky. Lash Lifting je pefektní volba pro nadzvedlé, natočené a zvýrazněné řasy. 

Lash Lifting je jasná volba pro klientky, které chtějí najít kompromis mezi každodenním líčením řas a nebo prodlužováním řas. Efekt Lash Lifting vydrží až 6 týdnů.


Úprava obočí

Kosmetika - Správně provedená úprava obočí dokáže zdůraznit vaše rysy a dodat přitažlivost. Svěřte vaše obočí do rukou opravdových profesionálů a získejte vzhled po kterém toužíte. Už samotné  barvení obočí a tvarování obočí dodá vašemu obličeji styl.